NOWOCZESNY SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU
W CHMURZE

Zadbaj o ochronę i bezpieczeństwo Twojej firmy, obiektu, pracowników, gości, klientów i danych z Protectimo

Misja Protectimo

Naszym celem jest bycie liderem w dostarczaniu nowoczesnych, jakościowych, prostych produktów i usług w chmurze z zakresu kontroli dostępu, zarządzania, rejestracji i ewidencji czasu pracy, które pozytywnie wpłyną na działalność firmy klienta, podniosą jej efektywność, rentowność, jakość i bezpieczeństwo obiektu i jego danych.
Oferujemy profesjonalne usługi konsultingowe, sprzęt oraz oprogramowanie dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.

Protectimo to:

Nasza usługa umożliwia klientom łatwe zarządzanie dostępem do swoich pomieszczeń z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dzięki temu mogą kontrolować uprawnienia, dodawać lub usuwać użytkowników oraz monitorować aktywność w czasie rzeczywistym.

Zapewniamy klientom solidne rozwiązanie, które zabezpiecza ich pomieszczenia przed nieautoryzowanym dostępem. Nasze fizyczne urządzenia są wysoce niezawodne i trudne do sforsowania, zapewniając ochronę przed kradzieżą, włamaniami i utratą poufnych danych.

Nasza usługa jest skalowalna i elastyczna, dostosowując się do rosnących potrzeb klientów. Bez względu na rozmiar organizacji, nasze rozwiązanie może być łatwo wdrożone, zarządzane i rozbudowywane, zapewniając płynne i efektywne zarządzanie kontrolą dostępu.

Nasza usługa może być łatwo zintegrowana z istniejącymi systemami bezpieczeństwa i zarządzania, takimi jak systemy monitoringu wideo, systemy alarmowe lub systemy zarządzania budynkiem. Zapewniamy płynny przepływ danych i współpracę pomiędzy różnymi rozwiązaniami.

Dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy różne funkcje i opcje konfiguracyjne, które umożliwiają klientom tworzenie spersonalizowanego systemu kontroli dostępu, odpowiadającego ich unikalnym wymaganiom i preferencjom.

Nasza usługa dostarcza klientom wartościowych danych i raportów dotyczących aktywności związanej z kontrolą dostępu. Dzięki temu mogą uzyskać wgląd w historię wejść, identyfikować trendy, wykrywać potencjalne zagrożenia i podejmować informowane decyzje dotyczące zarządzania bezpieczeństwem.

Co zyskasz wprowadzając system Protectimo do swojej firmy

01

obniżysz koszty zarządzania – system Protectimo oparty na chmurze eliminuje potrzebę zakupu, instalacji i utrzymania serwera oraz systemów i oprogramowania informatycznego. Pozwala zredukować koszty administracyjne i operacyjne oraz te związane aktualizacjami, wsparciem technicznym czy szkoleniami.

02

zadbasz o zdalne bezpieczeństwo firmy zarządzając kontrolą dostępu do poszczególnych stref i pomieszczeń

03

w prosty sposób będziesz tworzył indywidualne raporty monitorujące jakość i efektywność pracowników na potrzeby kierownictwa, działów HR

04

będziesz zarządzał ruchem pracowników i gości o każdej porze z dowolnego miejsca

05

otrzymasz rozwiązania dostosowane do Twojej branży, specyfiki działalności i indywidualnych potrzeb

06

dostarczysz inteligentne systemy kontroli dostępu i czasu pracowników, które pozytywnie wpłyną na codzienną działalność firmy i podniosą jej efektywności

07

zwiększysz poziom ochrony zdrowia dzięki stosowaniu bezdotykowych metod weryfikacji użytkowników wejścia/ wyjścia (czytnik, karty zbliżeniowe) 

08

otrzymasz wsparcie techniczne na etapie projektowania, uruchomienia i użytkowania systemu

Zarządzaj systemem PROTECTIMO z dowolnego miejsca i wybranej przez siebie porze

Oszczędzaj swój czas na rzeczy naprawdę ważne.
My zajmiemy się tym, co podniesie bezpieczeństwo i efektywność Twojego biznesu.

Protectimo Sp. z o.o.

ul. Stanisławowska 47

54-611 Wrocław

KRS: 0000899881 

NIP: 8943167870 

Tel.: +48 516 089 997 

Tel.: +48 606 432 552

Email: info@protectimo.com

Social Media