System Kontroli Dostępu

Zadbaj o bezpieczeństwo gości, klientów, pracowników,

danych firmy i mienia

Protectimo

System Kontroli Dostępu
w chmurze

System kontroli dostępu w chmurze Protectimo to w rzeczywistości, godne uwagi rozwiązanie, które pozwala na zarządzanie dostępem do pomieszczeń z poziomu przeglądarki internetowej i swojego komputera. Ważnym aspektem jest fakt, że użytkownik może kontrolować dostęp do swojego mieszkania, biura, strefy, piętra, wind, parkingu a także całego budynku z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. System kontroli dostępu Protectimo pozwala nie tylko na zarządzanie uprawnieniami użytkowników, ale także na monitorowanie ich aktywności. Dzięki temu, tylko osoby uprawnione mają dostęp do wybranych stref terenu czy budynku.

Główne zadanie systemu kontroli dostępu to przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i firmy, poufności i dostępności informacji oraz dodatkowo, ochrony przed nieuprawnionym lub niepożądanym wykorzystaniem zasobów.

Protectimo - system kontroli dostępu w chmurze

Dane w chmurze

W dobie cyfryzacji i rozwoju technologii system kontroli dostępu nabiera nowego wymiaru. Bez wątpienia coraz więcej organizacji decyduje się na przeniesienie swoich zasobów do chmury, aby skorzystać z jej licznych korzyści, takich jak skalowalność, elastyczność, oszczędność kosztów czy innowacyjność.

Kontrola dostępu do stref i pomieszczeń w budynku

Parkingi publiczne i prywatne

Kontrola dostępu do pięter i wind

Korzyści z wprowadzenia systemu kontroli dostępu Protectimo w Twojej firmie

 • znaczące obniżenie kosztów – system Protectimo oparty na chmurze eliminuje potrzebę zakupu, instalacji i utrzymania serwera oraz systemów i oprogramowania informatycznego. W konsekwencji pozwala zredukować koszty administracyjne i operacyjne oraz dodatkowo wszystkie te związane aktualizacjami, wsparciem technicznym czy szkoleniami
 • zwiększenie bezpieczeństwa firmie dzięki systemowi, który kontroluje dostęp do poszczególnych stref budynku
 • zdalny dostęp do platformy Protectimo z dowolnego miejsca i o wybranej porze 24/7
 • tworzenie indywidualnych raportów monitorujące aktywność i efektywność pracowników na potrzeby kierownictwa, działów HR
 • zmniejszenia ryzyka kradzieży i wstępu osobom nieupoważnionym na teren firmy
 • wprowadzenie innowacyjnego systemu, który pozytywnie wpłynie na codzienną działalność firmy i w konskwencji podniesie jej efektywność
 • szybka i prosta możliwość rozbudowy systemu o kolejne, dodatkowe przejścia w przypadku rozwoju i rozbudowy firmy
 • zwiększenie poziomu ochrony zdrowia dzięki stosowaniu bezdotykowych metod weryfikacji użytkowników wejścia/ wyjścia (czytnik, karty zbliżeniowe) 

System kontroli dostępu dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań

Jak kupić system Protectimo

 1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wyślij wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt lub Cennik.
 2. Nasz ekspert omówi z Tobą szczegóły wprowadzenia systemu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy lub zarządzania obsługą gości, dostosowane do ilości użytkowników i wymagań Twojego budynku.
 3. Dobierzemy odpowiedni sprzęt i optymalne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu.
System kontroli dostępu w chmurze Protectimo

Protectimo Sp. z o.o.

ul. Stanisławowska 47

54-611 Wrocław

KRS: 0000899881 

NIP: 8943167870 

Tel.: +48 516 089 997 

Tel.: +48 606 432 552

Email: info@protectimo.com

Social Media