Ewidencja czasu pracy

Zarządzanie, rejestracja i ewidencja czasu pracy online

Protectimo

Ewidencja czasu pracy
w chmurze

Ewidencja czasu pracy systemu Protectimo odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu zasobami ludzkimi i monitorowaniu efektywności pracy w organizacjach. Pozwala w prosty i zautomatyzowany sposób gromadzić i rejestrować informacje dotyczące czasu spędzonego przez pracowników na wykonywaniu swoich obowiązków zawodowych. 

Ewidencja czasu pracy Protectimo umożliwia dokładne monitorowanie obecności pracowników w miejscu pracy. Dzięki temu pracodawcy mogą śledzić, czy pracownicy przestrzegają ustalonych godzin pracy i regulaminu firmy. Pozwala to uniknąć nadużyć i nieprawidłowości związanych z nieobecnościami lub spóźnieniami. W efekcie, zarządzanie czasem pracy staje się bardziej skuteczne, a organizacja może działać płynniej.

System ewidencji Protectimo ma również znaczenie dla płacy pracowników. Na podstawie zebranych danych można obliczyć wynagrodzenie zgodnie z ustalonymi stawkami i regulacjami prawnymi. System pozwala na precyzyjne rozliczenie godzin przepracowanych, nadgodzin, urlopów, czy innych dodatkowych form wynagrodzenia. Jest to ważne zarówno dla pracowników, którzy otrzymują wynagrodzenie zgodnie z faktycznie przepracowanym czasem, jak i dla pracodawców, którzy muszą zapewnić uczciwe i zgodne z przepisami płace.

W kontekście zarządzania zasobami ludzkimi, ewidencja czasu pracy dostarcza danych niezbędnych do analizy efektywności pracy i wydajności pracowników. Pozwala na identyfikację obszarów wymagających usprawnienia oraz ocenę wykorzystania zasobów. Dzięki temu, organizacje mogą podjąć odpowiednie działania, takie jak dostosowanie harmonogramów, przeszkolenie personelu czy wprowadzenie innowacji, aby zwiększyć produktywność i efektywność pracy.

Protectimo - system kontroli dostępu w chmurze

Dostęp do danych online 24/7

Wszystkie twoje dane są przechowywane w chmurze, a Ty masz do nich dostęp z dwolnego miejsca i o wybranej przez siebie porze.  

Kontrola i monitoring czasu pracy

Indywidualne raporty czasu pracy

Zautomatyzowane dane dostępne z dowolnego miejsca i o każdej porze

Platforma Protectimo

Korzyści z wprowadzenia ewidencji czasu pracy Protectimo w Twojej firmie

  • znaczące zwiększenie efektywności pracy w Twojej firmie
  • optymalizacja i zmniejszenie obciążenia pracy działu kadr lub osób odpowiadających za monitoring, kontrolę i wyliczanie wynagrodzeń pracowników
  • dowolna konfiguracja raportów i danych szczegółowych dotyczących czasu pracy poszczególnych pracowników
  • precyzyjne, automatyczne wyliczanie danych dotyczących godzin pracy, spóźnień, nieobecności, przerw, nadgodzin, urlopów
  • szybka rejestracja zdarzeń i wgląd w dane w czasie rzeczywistym
  • dostęp do danych 24/h z dowolnego miejsca
  • wprowadzenie innowacyjnego systemu, który pozytywnie wpłynie na codzienną działalność firmy i podniesie jej efektywność 

Protectimo - innowacyjny system, który podniesie efektywność pracy i zoptymalizuje koszty w Twojej firmie

Jak kupić system Protectimo

  1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wyślij wiadomość korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt lub Cennik.
  2. Nasz ekspert omówi z Tobą szczegóły wprowadzenia systemu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy lub zarządzania obsługą gości, dostosowane do ilości użytkowników i wymagań Twojego budynku.
  3. Dobierzemy odpowiedni sprzęt i optymalne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu.
System kontroli dostępu w chmurze Protectimo

Protectimo Sp. z o.o.

ul. Stanisławowska 47

54-611 Wrocław

KRS: 0000899881 

NIP: 8943167870 

Tel.: +48 516 089 997 

Tel.: +48 606 432 552

Email: info@protectimo.com

Social Media