Listy Ewakuacyjne Protectimo – nowa funkcja już dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że nowa funkcja systemu Protectimo Listy Ewakuacyjne Online jest już dostępna! Obok kontroli dostępu, rejestracji i ewidencji czasu pracy, zarządzania ruchem gości to kolejna aplikacja Protectimo, która znacząco podnosi bezpieczeństwo i wspomaga proces zarządzania w firmie, w tym przypadku sytuację kryzysową, niezależnie od branży i wielkości przedsiębiorstwa.W przypadku ewakuacji z budynku, w czasie zagrożenia pożarem, wyciekiem, skażeniem lub katastrofą budowlaną, kluczowe jest aby akcja była przeprowadzona w sposób bezpieczny i szybki.

Czy w sytuacji kryzysowej można wspomóc ekipę ratunkową ze strony firmy? Jak przeprowadzić akcję ewakuacyjną maksymalnie sprawnie?
Czy jest możliwe wygenerowanie listy osób, które znajdują się w strefach zagrożonych?
Czy po wystąpieniu sygnału alarmowego jest możliwość automatycznego otwarcia przejść ewakuacyjnych?
TAK, z systemem Protectimo jest to możliwe.

Listy Ewakuacyjne Online to funkcja w systemie Protectimo, która efektywnie pomaga grupie ratunkowej w zarządzaniu i ewakuacji pracowników z danego obszaru/ budynku w przypadku wystąpienia sytuacji zagrażającej ich zdrowiu lub życiu.

Po uruchomieniu sygnalizacji alarmowej, operator aplikacji uzyskuje listę z liczbą osób przebywających w strefach zagrożonych. Lista, która może być segregowana wg działów lub nazwisk pracowników, jest automatycznie wygenerowana przez system Protectimo. Aplikacja pozwala uzyskać natychmiastową informację na temat osób zagrożonych co znaczącą usprawnia i pomaga w przeprowadzeniu szybkiej akcji ratunkowej.

Już wiesz, że to rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!
Tel.: 516 089 997; 606 432 552; e-mail: info@protectimo.com

UWAGA: Dla nowych klientów, dostęp do nowej funkcji przez 3 miesiące bezpłatny!